قوانین خرید از ارگانو سیتی

قوانین خرید از ارگانو سیتی
قوانین و مقررات

کاربر گرامی ورود به وب‏‌سایت ارگانوسیتی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری ارگانوسیتی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نیز نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارگانوسیتی است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ارگانوسیتی از سوی کاربر است.

• قوانین عمومی

تمامی اصول و رویه‏‌های ارگانوسیتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ارگانوسیتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

• تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارگانوسیتی اقدام کند. از آنجا که ارگانوسیتی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

• تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، از شرکت‌های معتبر و تولیدکنندگان رسمی و قانونی محصولات سالم و ارگانیک و همکاری برخی فروشندگان با ارگانوسیتی تامین می شود که به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می رسد. اعتبار فروشنده‌ها توسط ارگانوسیتی بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران ، ارسال خواهند شد.

- یک روز کاری در صورت خرید کاربر و ثبت سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در ارگانوسیتی است که این زمان بسته به نوع کالا تغییر میکند.

- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده وارگانوسیتی تلاش خواهد کرد محصول یا محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

- در شرایط خاص مثل فروش ویژه، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و ارگانوسیتی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

- در صورتی‌که ارگانوسیتی تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.

- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه ارگانوسیتی است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

- ارگانوسیتی برگشت محصول را تنها درصورت درخواست مشتری می‌پذیرد که لیبل بارکد بسته بندی روی کالا ، جدا نشده باشد.

• ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ارگانوسیتی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ارگانوسیتی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ارگانوسیتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد ارگانوسیتی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دیجی‌کالا را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید 9810008727 تنها شماره‌‌ ای است که ارگانوسیتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ارگانوسیتی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است ارگانوسیتی از طریق شماره 9810008727 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ارگانوسیتی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ارگانوسیتی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@OrganoCity.ir اطلاع دهید.

• سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ارگانوسیتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ارگانوسیتی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ارگانوسیتی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ارگانوسیتی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ارگانوسیتی جزئی از اموال ارگانوسیتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ارگانوسیتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ارگانوسیتی محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ارگانوسیتی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ارگانوسیتی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ارگانوسیتی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ارگانوسیتی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ارگانوسیتی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. ارگانوسیتی محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه های رسمی این سایت organocity.ir و organocity.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت ارگانوسیتی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از organocity.ir و organocity.com ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.