درباره ارگانو سیتی

درباره ارگانو سیتی
فروشگاه اینترنتی ارگانوسیتی در تلاش است تا با برگرداندن فرهنگ اصیل ایرانی در تهیه غذای سالم ارگانیک در مقابله با سونامی سرطان که به دلیل تغذیه نامناسب و سود جویی برخی افراد در کشور عزیزمان در حال گسترش است؛ گامی بردارد.

محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل تولید از هیچ گونه کود شیمیایی، آفت کش، سموم، آنتی بیوتیک، هورمون و دستکاری ژنتیکی استفاده نشده است. این محصولات از سایر محصولات که به صورت غیر ارگانیک تولید می شوند بسیار سالم تر هستند.

ارگانیک بودن یک کالا به داشتن گواهی ارگانیک آن است که دریافت این گواهی مستلزم گذراندن زمان طولانی برای بازرسی مراحل تولید و بسته بندی است. به همین دلیل تولید کننده های معدودی در ایران دارای این گواهی هستند.

شرکت بازرگانی بین المللی "آریو فام وزین" بزرگترین گردآورنده و عرضه کننده مستقیم محصولات سالم و ارگانیک تائید شده توسط منابع معتبر مانند شرکت های بازرسی موسسه استاندارد ایران و انجمن ارگانیک ایران با بهره گیری از اساتید برتر طب سنتی، با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارگانوسیتی در تلاش است تا با برگرداندن فرهنگ اصیل ایرانی در تهیه غذای سالم ارگانیک در مقابله با سونامی سرطان که به دلیل تغذیه نامناسب و سود جویی برخی افراد در کشور عزیزمان در حال گسترش است؛ گامی بردارد.

ارگانوسیتی با راحترین و آسانترین راه تضمینی تهیه محصولات صددرصد ارگانیک در کمترین زمان و هزینه, سبک زندگی سالم را با بهترین کیفیت برای شما به ارمغان آورده است.

ارگانوسیتی آماده پاسخگویی به سوالات علمی, پزشکی, خدماتی شما عزیزان بصورت رایگان توسط کارشناسان مجرب و تیم پشتیبانی می باشد.

محصولات ارگانیک ضامن حفظ سلامتی و زندگی شماست.